Yetlife
by on 15 August 2019
84 views

Hiç kuşkusuz sosyal ağlar hayatımızın icerisinde geniş bir alana sahip. Yetlife Web sitemizde bildiğiniz tanıdığınız sosyal ağlar ile aynı özelliklere sahip ve aynı mantıkla çalışmaktadır. Tek Farkımiz %100 Milli Olmamızdır. Yetlife her yaştan, her kesimden, her eğitimden insana hitap eden bir Sosyal Medya Sitesidir.

Bu kapsamlı sitede herkes için birşeyler mutlaka bulunmaktadır. Basit kullanımı ve güncelleştirmeleriyle pek çok kişi tarafından tanınmaya ve aktif olarak kullanılmaya başlayan Yetlife'ın kullanıcı sayısı giderek artmaktadır.

Yetlife Sayfalarımız ve Gruplarımız Sayesinde sizinle aynı düşüncede, aynı zevklere, ayni Hobi ve Fobilere Sahip yeni arkadaşlar kazanabileceğiniz gibi kendi profil hesabınız Sayesinde tüm arkadaş çevreniz ve ailenizle sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.Eğer onlar da bu siteyi sizin gibi aktif bir şekilde kullanıyor veya takip ediyorsa, her an birbirinizden haber alabilirsiniz. 

Kullanımı oldukça da basit olan Yetlife mobil cihazlar, bilgisayarlar ve tabletler tarafından desteklenmektedir. Mobil Uygulamamızda Çok Yakında Uygulama Mağazalarında Yerini Alacaktır. Son Testleri ve Geliştirmeleri Devam Etmektedir.Mesajlaşma, fotoğraf ekleme, video paylaşma gibi özellikleri olan Yetlife'ın en güzel yönlerinden biri de etkinlik kısmıdır.

Doğum günü, parti, herhangi bir kutlama, eylem, toplantı hatta düğünlerde bile artık herkesi tek tek arayıp davet etmenize gerek yok. Çünkü Yetlife'ın etkinlik özelliği ile bir davetiye hazırlayıp tüm arkadaş listenize gönderebilirsiniz.

Ayrıca;

Bilgi Bankası ve Forumlarımızda Bilgi ve Tecrübelerinizi başka insanlar ile Paylaşabilir, Bilmediğiniz Konularda başkalarının bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.Merak ettiğiniz konularda bilgi bankamız veya forumlarımızda arama, araştırma yapabilirsiniz... 

Sesini Duyur isimli İlan ve Duyuru Platformumuzda Satılık veya Kiralık Tüm Ürün veya Hizmetlerinizi, Firmanızı, İşinizi veya İşletmenizi tanıtabilir, İş İlanı Verebilir veya İş Arayan Takipçilerimizden Personel Açığınızı hızlı bir şekilde Kapatabilirsiniz. Tüm İlan ve Duyurularınızı Sesini Duyur İlan Platformumuzda Yayınlayıp Takipçilerimiz ile Paylaşarak Daha Hızlı Bir Şekilde Ürün veya Hizmetlerinizi Satıp Kiralayabileceğiniz gibi, İtiraflarınızı, Kayıp veya Sahibi Aranıyor İlanlarınızı, Vefat Haberleri veya Başsağlığı Mesajlarınızı, Acil Kan Aranıyor gibi daha yüzlerce kategoride ilan ve duyuru için Sesini Duyur ilan Platformumuzu Kullanabilirsiniz

Eğer İsterseniz Satış Ortaklığı Proğramımıza Katılarak, Sitedeki Paylaşımlara Yorumlar Yazarak, Arkadaşlarınızı veya Çevrenizdeki Insanlari Sitemize Davet ederek Sitemizden Haberdar Ederek, Profesyonel Üye Grubumumuzda Fenomen olup veya Websitemizde Yazarlık Yaparak Ciddi Oranlarda Para Kazanma İmkanınızda Bulunmaktıdır. Bu Konuda ki Detayaları Sitemizden Satış Ortaklığı, Para Kazan ve Profesyonel Üyelik ile ilgili Duyurularımızdan Takip Edebilirsiniz..!

Like (22)
Loading...
Love (2)
Loading...
24