Hakkımızda

Yetlife, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan her yaştan, her kesimden, her eğitimden insana hitap eden bir sosyal paylaşım sitesidir. 4 Ocak 2014 tarihinde Süleyman Yaşar Yavuz tarafından Yavuz E Ticaret Adında E Ticaret Sitesi Olarak Yayın Hayatına Başlamıştır.

Yavuz E Ticaret E Market (Online Ticaret Mağazası) Faaliyetlerine Devam Etmekte iken 2016 Yılı Ocak Ayında Yapılanmaya Girerek Yavuz E Ticaret Yaşam ( Yetlife) adında Sosyal Paylaşım Sitesi ile birlikte 2017 Ocak itibari ile Yeniden Yayın Hayatına Dönmüştür.

Yavuz E Ticaret Sitemizde Güvenli E Ticaret ile Ürünlerinizi Pazarlarken Yetlife Sosyal Paylaşım Sitemizde Hoşça vakit Geçirmenizi Temmenni Etmekteyiz.

Ayrıca;

Yetlife Haber Portalı Sayesinde Anlık Güncel Haberleri Takip Edebilir

Yetlife Halk Pazarında Sıfır ve 2nci El Ürünlerinizi ilan ederek insanlara duyurabilir. Hızlı Bir Şekilde Satılmasını Sağlayabilirsiniz.

Yetlife Seri ilanlarda bir birinden güzel özellikler sayesinde insanlar ile Firmanız işletmeniz veya hizmetleriniz arasında bir köprü oluşturarak sürekli insanlar ile etkileşimde bulunabilirsiniz.. Buda Tanınırlığınızı ve Müşteri Potansiyelinizi artıracaktır

Yetlife Sayfalarda Eğlenceli veya Bilgilendirici içerikler ile kendinize özel hedef kitleleri oluşturabilir.

Yetlife Anketler ile Halkin Nabzını Yoklayabilirsiniz.

Yetlife Testler de Testler Hazırlarken Hem Eğlenip Hemde Genel Kültürünüzü Geliştirebilirsiniz.

Yetlife Gruplarda Aynı Meslek Aynı ilgi alanında insanlar ile tanışarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Şikayetim var bölümümüzde Şikayetlerinizi dile getirerek Kamuoyu oluşturabilir, itiraflar bölümümüzde kimseye söyleyemediklerinizi paylaşıp kimliğini belli etmeden insanların görüşlerini alabilirsiniz.

Bu sitede herkes için bir şey bulunmaktadır. Başlıca Haberler ilanlar ve Duyuruların yer aldığı Yetlife, Basit kullanımı ve güncelleştirmeleriyle pek çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmakta olan ve kullanıcı sayısı giderek artmaktadır.

 

Yetlife sayesinde tüm arkadaş çevreniz ve ailenizle iletişim halinde olmanız mümkün. Eğer onlar da bu siteyi sizin gibi aktif bir şekilde kullanıyorsa, her an birbirinizden haber alabilirsiniz. Kullanımı oldukça da basit olan Yetlife mobil cihazlar, bilgisayarlar ve tabletler tarafından desteklenmektedir.

 

Mesajlaşma, Fotoğraf Ekleme, Videolar Paylaşma, Haberler, Forumlar Bloglar, Makaleler, Anketler, Testler, Sayfalar, Sosyal Gruplar, Halk Pazarı, Seri ilanlar,  Yarışmalar,  Etkinlikler ( Doğum günü, parti, herhangi bir kutlama, eylem, toplantı hatta düğünlerde bile artık herkesi tek tek arayıp davet etmenize gerek yok. Çünkü Yetlife'ın etkinlik özelliği ile bir davetiye hazırlayıp tüm arkadaş listenize gönderebilirsiniz ), Gibi Daha Bir Çok Uygulama Bulabileceğiniz Yetlife'a Kayıt Olmak Kullanmak Tamamen Ücretsizdir ve Ücretsiz Kalacaktır.

 

Ayrica Yüzlerce Farklı Katagoride İlan ve Duyuru Fırsat avantaj ve Kampanya gibi daha bir çok özellikleri olan Yetlife’ın en güzel yönlerinden biri de Yetlife %100 Yerli Bir Websitesidir. Lokasyonu istanbulda, Yönetimi Antalyadan Yapılmaktadır.

İsteyen Üyeler içinde farklı ve Ücretsiz uygulamalar ile aile bütçesine küçükte olsa katkı sağlayabilecekleri ek gelir imkanlarıda mevcuttur.