Yetlife Satış ortaklığı nedir, Nasıl ve Ne Yaparak, Ne Kadar Para Kazanılır

Yetlife Satış Ortaklığı , Yetlife Web Sitemizi insanlara yararlı, Sürekli Ziyaret edilen bir internet sitesi haline getirmek, Yetlife Sitemizi insanlara tanıtmak ve duyurmak için sürekli olarak güncel ve özgün içerikler hazırlanılması için hazırlanmıştır.

Yetlife Satış Ortaklığına Katılan Üyelerimiz Bilgi Bankası, Forumlar, Sayfalar , Gruplar, Sesini Duyur, Freely ve Video Portalımızda Yazılar, Fotoğraflar veya Videolar Paylaşarak, Aynı Zamanda Tüm Bunları Sürekli Güncel Tutarak, Başka Kaynaklardan Kopyala Yapıştır Yapmadan özgün yazılar üreterek ;

Yaptığı Paylaşım Başı : Ortalama 1 TL  Civarında Para Kazanabilirsiniz. 

(Bir Paylaşımda Yer alan yazı için ücret alırken yazıya ek olarak aynı paylaşım içinde Anket, Eklenti veya Resim Varsa Tüm Bunlar Adedince Ek Para Kazanırsınız.

Örneğin bir konu açtınız 25 krş + Aynız Yazıya Anket Eklediniz 10 Krş+ Yazı içine 5 Resim eklediniz 5*10 =50 Krş Gibi Bir Kazanç Elde Edersiniz)

Not: Bu Kazanç Teselli Amaçlı verilmektedir. Ciddi Oranlarda ve Sürekli Para Kazanmak için Mutlaka Paylaşımlarınıza Size Özel Satış Ortaklığı Linklerinizi Ekleyerek Satışına Vesile Olacağınız Reklam Paketleri+ Sponsor Paketleri+ ilan Paketlerinden %50 ye Kadar Prim Kazanma imkanı sizleri Bekliyor

Ayrıca Sitede Yapacakları Her Yorum içinde : 0.01TL( 1Krş)

Para Kazanırlar.

Özetle  Yetlife Sitemizde Yüzlerce Sayfa , Grup, Bölüm ve Kategori bulunmaktadır. Bu Bölüm ve Kategoriler altında, o kategoriye uygun

Yazılar, Bloglar veya Makaleler Yazarak

Video Yükleyerek

Müzik Yükleyerek

Fotoğraf Yükleyerek

Gönderi veya ilanlar Yayınlayarak

İnsalara Yetlife'ı Tanıtıp Yeni Üyeler Gelmesine vesile olarak

Açılan konulara mesaj veya yorumlar yazarak

Tüm Bunlara Kendinize Özel Satış Ortaklığı Linklerinizi Ekleyerek

Siteye giren ziyaretcileri veya Kayıtlı Üyeleri ilgilendiren, bilgilendiren, Eğlendiren icerikler hazirlayarak, bunun Karşılığında Belli Ücretler Kazanacaksınız.

Yetlife 'da İnternette sermayesiz olarak yani hiç para harcamadan Evinizde bilgisayarın başında çalışabilir, bedeninizle değil aklınızla evden para kazanabilirsiniz.

Çok kısa zamanda Türkiye’de pek çok internet girişimcisinin ilgisini çekmeyi başaran Affiliate yani Satış Ortaklığı Sistemi ile herkes evden internetti kullanarak para kazanabilir. 

Ülkemizde de internet çılgınlığı akıllı telefonların artmasıyla artık önüne geçilemez bir trend olmuş durumda. Tabiki bu durum beraberinde bir çok insana yeni iş kapılarını aralıyor.

Yetlife'ı , Yetlife'ın Sağladığı Hizmet ve  ürünlerini internette tanıtarak, %50′ye varan oranlarda komisyon kazanabilirsiniz.

Yetlife Satış Ortaklığı ile herkes internetten para kazanabilir. Sadece bir bilgisayar ve internet yeterlidir. Bağlı kaldığınız bir yer yoktur. İnternetin olduğu her yerden çalışabilirsiniz. Amaç Yetlife ile insanlar arasında köprü oluşturmak yani aracı olmaktır. Arama motorları içerisinde Türkiye’de %95 lik bir pazar payına sahip Google, Facebook ve Twitter gibi Sosyal ağların büyük potansiyelini kullanarak, Yetlife'ı Yetlife'ın Ürün ve Hizmetlerini internet üzerinden tanıtarak para kazanabilirsiniz.

Bir site kurmanız veya Bir Site Sahibi olmanız şart değil. Yetlife sitemizde Yazılar, Makaleler, Bloglar yazarak veya Videolar Yükleyerekde Evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. 

Şehrin en işlek caddesinde bir mağazanız veya dükkanınız olduğunu düşünün. Mağazanızın veya dükkanınızın önünden her gün milyonlarca insan geçseydi ne olurdu? İşte internet böyledir. Bir anda binlerce, hatta milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. İnsanlar hergün google aracılığı ile birşeyler arıyor. Sizde bu pastadan payınızı almak istemez misiniz? Bunu farkedenler kazanıyor, kazanmaya devam edecek. Avrupanın ünlü evden para kazanma sistemi olan Affiliate yani Türkçe Karşılığı Satış Ortaklığı olan (internette ürün tanıtımları ile komisyon kazanma) sistemini güvenli ve risksiz pazarlama tanıtım Sistemidir. Hürriyet’in haberine göre geleceğin en popüler internetten para kazanma yöntemi olan bu “Satış Ortaklığı” sistemi müthiş bir hızla yayılmakta.

Affiliate kelimesi iştirak etmek anlamındadır. Ama günümüzde bir ürüne ya da hizmete satış ortağı olmak anlamında da kullanılmaktadır. Satış ortaklığı ile internetten para kazanma (affliate marketing) dünyada ilk kez 1992 yıllarında kullanılmaya başlandı diye biliniyor, şuanda ise milyonlarca insan affliate marketing sayesinde internetten çok ciddi paralar kazanıyor.

Türkiye’yi göz önüne aldığımızda ise satış ortaklığı ile internetten para kazanma sektörü 2010 yılında patlama yarattı. Elbette bu patlamanın etkisi büyük firmaların da dikkatini çekti. Şuanda Türkiye’de 2000′nin üzerinde şirket ürünlerini internetten affiliate marketing sistemiyle satıyor. Bu durum binlerce insana iş imkanı yarattı. İsteyen evden Yazı Yazarak , Blog, Makale Yazarak veya Videolar Yükleyerek para kazanıyor, isteyen çeşitli reklam platformlarıyla (forum,sosyal ağlar, ücretsiz reklam siteleri) Yetlife 'ı tanıtarak evine ek gelir sağlıyor.

Satış ortaklığı ile internetten para kazanma “affliate marketing” sistemi en çok arama motoru merkezli kazandırıyor.

Örneğin;

Öncelikle ziyaretçi kitlesinin en çok nelerle ilgilendiğini tespit ediyorsunuz ardından bu alanda ürün tanıtım yazıları yazıyorsunuz. Bu yazıları yazmak için ürün hakkında bilgi ve tecrübeye ihtiyacınız yok. Hiç tecrübeniz olmadığı konularda tanıtım makaleleri hazırlayabilirsiniz. Daha sonra bu makaleleri isterseniz kendi sitenizde, isterseniz makale sitelerinde yada forumlarda Size Özel Linkinizi ekleyerek yayınlayarak  Yetlife 'ı tanıtıp para kazanabilirsiniz. Veya bir siteniz varsa reklam ve banner’arını web sitenizde yayınlıyarak Yetlife'da komisyon alabilirsiniz.. Bu sistem sayesinde evinizde oturduğunuz yerden başka bir ülkede yaşayan ve hiç tanımadığınız bir kişiye bile Yetlife'ı duyurabilir ve bunu yaptığınız için Yetlife'dan Komisyon alabilirsiniz.

İşte tam burada herkesin aklına aynı soru takılıyor…Peki, bu insanları nasıl bulacağım?

İşte en zevkli kısım da burası siz onları değil onlar sizi bulacak. Ama nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Az önce bahsettiğim arama motorları sayesinde tabiki. Kendinizi bir düşünün internette bir ürüne ya da bilgiye ulaşmak için ne yapıyorsunuz hangi aracı kullanarak istediğiniz şeye ulaşıyorsunuz. Türkiye’de bunun cevabı %99 Google’dır. Diyelim ki piyasada son moda bir telefon var ve sizde bu telefonu internetten almak istiyorsunuz. Google’a ne yazardınız. Telefonun markasını değilmi belki fiyat da eklenebilir yanına. Şimdi siz bu aramayı yaptığınızda bu telefonla ilgili Google’da pek çok site, blog veya reklam çıkacaktır.

Sizde Sosyal ağlar forumlar bloglarda yazılar yazıp yazılarınıza Yetlife linkinizi eklediğinizde Yazı ve Paylaşımlarını Gören Kişiler Size Özel Link'iniz ile Yetlife Geleceklerdir.Affliate programımıza katıldıysanız Yetlife size özel bir bağlantı verir bu bağlantiyi kullanarak insanları teşvik edersiniz. Bir düşünün herhangi birsey satmak için dil dökmüyorsunuz kargoya ve satış gibi hiçbir şeye karışmıyorsunuz.Birilerini ikna etmek için uğraşmıyorsunuz. Siz Sadece Yetlife ile insanlar arasında ki köprü vazifesini görerek Yetlife'dan komisyonunuzu alarak kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Bu işte herkesin kendine özgü taktikleri var. Bazıları gerçekten sistemi çok iyi tutturmuş. Türk kullanıcılarımızdan aylık 6-7 bin TL kazananlar var.

Tabi bu satış ortaklığı ile internetten para kazanma affliate sisteminin bir yüzü. Bu sistemi değişik şekillerde de kullanabilirsiniz. Satış Ortaklığı sistemini en karlı şekilde kendi web sitesi veya blog sahibi olanlar yapıyor.

Türkiye’de affliate sisteminin ne kadar kazandırdığını öğrenmek için bizzat denemek gerekmektedir. Yeni başlayan ve düzenli çalışan bir satış ortağı ayda 2000 TL kazanabilir. Emek veren kişiler başarıyor. Kendini bu işe adamış ve yıllarını vermiş bir affliate için bu rakam çok küçük kalıyor. İngilizce kaynaklara baktığınızda dünya çapında çok popüler bir kazanç modeli olduğunu görebilirsiniz.

Satış ortaklığı ile internetten para kazanırken genelde kimse kimseyi şahsen tanımaz. Sistem otomatik olarak çalıştığından siz kime satış yaptığınızı bile bilmezsiniz.

Bu sistem Türkiye’de daha yeni başlayan ve uygulanan bir sistem olabilir ancak dünyanın her yerinde ve özellikle de Amerika’da çok fazla kullanılıyor. Amerika’da bu sistemi meslek haline getirmiş, geçimini sadece bu işten sağlayan insanların sayısı oldukça fazla. 

En Son GüncellemeYETLIFE tarafından Yapıldı. 22 Haziran 2017 17:04

YAZI YAZ, BLOG veya MAKALE YAZ PARA KAZAN

Yetlife (www.yetlife.com) web sitemizde  Satış Ortaklığı Proğramında Yazarlık Yaparak, Yazı Yazarak, Blog Yazarak, Makake Yazarak Kendinize Ek Gelir Sağlayabilirsiniz..!

Nasıl Yazar Olabilirim?

1) Öncelikle www.yetlife.com Sitemizin Kayıtlı Üyesi Olmanız Gerekmektedir.

2)Satış Ortaklığı Başvuru Formunu Doldurmanız ve Yöneticiler Tarafından , Satış Ortaklığınızın Onaylanmış Olması gerekir. 

Bu Sartları Sağladığınızda Yetlife da Yazılar Resimler Fotoğraflar Videolar Paylasarak Para Kazanmaya Başlayabilirsiniz.

Evde Makale , Blog, Yazı Yazarak Para Kazanabilirsiniz! 

İnternet çağımızın vazgeçilmezlerinden oldu, internet üzerinden Yetlife sitemizde makale, blog ya da tez gibi veriler yazarak para kazanabilirsiniz. Peki bu işi nasıl yapacaksınız?


 

Yetlife sitemizde İnternet üzerinden para kazanmak için makale, Blog yazarlığı yapabilirsiniz

Yetlife 'da İnternetten para kazanmak isteyenler kesinlikle internet ortamını iyi tanımalı ve  Yetlife hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Kolay para kazanmanın mümkün olduğu internet ortamında herkese güvenmek malesef ki çok zor. Kendinize Güvenli Bir Ek Gelir Kapısı Arıyorsanız Yetlife'da para kazanmak icin çok fazla kategoride iş bulunmaktadır. Bunlardan Bir Tanesi Yazarlıktır.

Yapması kolay olan, hiçbir vasıf istemeyen ve herkesin evinden rahatlıkla yapabileceği Yazarlık yaparak para kazanma işi gerçekliği olan ve sürekli kendisini geliştirip yenileyen bir iştir. Yetlife' da hem erkek hem de kadın birçok yazar aranmaktadır.

Birçok kişi bu işe uygun olmamasına rağmen bu işi yapmaya çalışsa da, bu iş aslında bilindiği kadar zor değildir.

En Son GüncellemeYETLIFE tarafından Yapıldı. 21 Haziran 2017 07:33

VİDEO YÜKLE PARA KAZAN

Yetlife'da İnternet üzerinden para kazanma yöntemlerinin en popüler olanlarından biri de Video Yükleyerek para kazanmaktır. Bunun için yapmanız gereken şey insanların ilgisini çekecek ve çokça izlenecek videolar çekmek ya da yüklemek. 

Yüklenen videolardan para kazanma

Yetlife' dan sürekli bir şekilde para kazanmak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken bazı önemli adımlar var. Öncelikle yükleyeceğiniz videoyu kendiniz yüklemeniz gerekiyor. Bu noktada dikkat etmeniz gereken husus çekeceğiniz videoların legal olması. Yani illegal olursa silinme ihtimali var. Buna izin vermemek için ve sabah kalktığınızda videonun silinmiş olduğunu görmemek için legal videolar yükleyin. Bu size ömür boyu Yetlife'dan para kazandıracaktır.

Size bu konuda örnek bir video türü söylemek istersek mesela yemek tarifi videoları çekebilir ve yükleyebilirsiniz. Üstelik bu videolarda kendiniz görünmeyebilirsiniz bile. Ortalama 4-5 dakikalık bir video çekebilir ve ömür boyu para kazanırsınız. Bu videoyu ilk yükleyen sizseniz sizden sonra birileri sizin videolarınızı yüklerse kaldırtma ihtimaliniz var.

Gelelim Yetlife' dan en çok nasıl para kazanılır sorusuna. 

 

Yetlife’dan para kazanma taktikleri

Öncelikle bunun için size lazım olan ilk şey tüm dünyadaki insanların izlediğinde ilgisini çekecek ilginç ya da komik bir video bulmanız. Bunu pek tabi Yetlife' a yüklüyorsunuz ve ardından bu videonun sosyal medyada yaygınlaştırmasını yapıyorsunuz. Bunun için birazda para harcamanızda fayda var. Bazı Site veya Sayfalara Reklam Vererek izlenirliğinizi artırabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanırım?

Her Video Yüklemesi = 1 TL

Her 1000 izlenme =1 TL

Her 1000 Beğeni= 10 TL

Her 1000 Yorum =10 TL 

Para Kazandırır

Tabii ki böyle bir video bulmak zor iştir. Bu tarz bir videonuz yoksa size tavsiyemiz insanlara faydalı olabilecek videolar çekmeniz. Mesela makyaj yapmayı biliyorsanız makyajla ilgili yararlı videolar çekip koyabilirsiniz. Bunun haricinde oyun oynuyorsanız oyun videoları çekebilirsiniz veya hobilerinize göre videolar çekip koyabilirsiniz.

Yetlife izlenme sayısını nasıl arttırabilirim ?

Bu konuda size verebileceğimiz en güzel tavsiye sosyal medya üzerinde aktif olmanızdır. Eğer facebook, twitter, instagram, pinterest gibi pek çok sitede aktifseniz videolarınız da çokça tıklanır. Sizin videolarınıza kayıtsız kalmayan insanların paylaşımlarını beğenin onlarla arkadaş olun sizde onların videolarını paylaşın. Bu size hem arkadaş hem takipçi kazandıracak hem de videolarınızın tıklanmasını arttıracaktır.

Eğer yeni başlayacaksanız oyunlara ilgi duyuyorsanız korku oyunları oldukça izlenme alıyor. Bunun yanında kaliteli kamera şakaları da dünya çapında izlenme alan videolardan. Unutmayın özgün her video size para kazandırır.

En Son GüncellemeYETLIFE tarafından Yapıldı. 21 Haziran 2017 07:37

Davet Et Kazan!

Arkadaşını Davet et!  Hem Davet Eden Hemde Davet Linkine Tıklayıp Üye Olan Arkadaşınız (100 Yetlife Para Puan) = 1 TL Para kazanın!

Yetlife Sitemizi Arkadaşlarınıza Anlatın, Tanıtın ve Web Sitemize Davet Edin. BURADAN davet Gönderebilirsiniz.Hem Siz Hemde Arkadaşınız  1 TL Anında Para Kazanın..!

Arkadaşınız’ı Yetlife ile tanıştırın hem siz hem de arkadaşınız 1TL Para kazansın.

Kampanya Şartları:

  1. Yetlife'a üye olan kullanıcılar arkadaşlarını davet ederek veya tavsiye ederek, bu davete veya tavsiye linkine tıklayarak üye olan Arkadaşları ve Davet Eden Kişi 1 TL Yetlife Para Puan Kazanırlar..!
  2. Kazanılan Paralar arkadaşınızın kayıt olduğu andan itibaren üyelik hesabınızda gösterilecektir.
  3. Davet Ettiğiniz Arkadaşlarınızın Hesabını iptal etmesi, Hesabını Aktif Kullanmaması, Davet Ettiğiniz Kişinin Sahte veya Fake Olduğunun Tespit edilmesi Halinde Kazancınız Bloke Edilerek Ödeme Yapılmaz.Ayrıca Kazanç Proğramından çıkartılırsınız, tekrar hiçbir kazanç proğramınada alınmazsınız
  4. Bir üye, istediği kadar arkadaşını davet edebilir ve Hepsinden Ayrı Ayrı Kazancını Alabilir.
  5. Arkadaşlarınızı Davet Etmek, Sitemizi Önermek veya Tavsiye Etmek için Sitenin En Altında (footer kısmında)  yer alan Davet Et Bölümünü Kullanınız
  6. Davet ettiğiniz arkadaşınız, davet tarihinden itibaren 7 gün içerisinde üye olmalı ve hesabını aktif olarak kullanmaya başlamalıdır
  7. Yetlife davet et kazan uygulamasının koşullarını değiştirme ve dilediği zaman bu uygulamayı sonlandırma hakkına sahiptir.

KİMLER BU İŞİ YAPABİLİR?

Bu işi yapmak isteyenler sadece evlerinde bilgisayar ve interneti olan kişiler olabilir. İster evlerinden, ister ofislerinden, Cep telefonlarından istedikleri zaman istedikleri yerden ve hatta isterlerse internet cafeden bile bu işi yapabilirler.

Ev hanımları,

Öğrenciler,

Ek iş arayan memurlar,

Günlük çalışma saati az olanlar,

Emekliler,

ve çok daha fazla kişi bu işi yapabilir. Tamamen hayal gücüne bağlı olarak devam eden bu Yazarlık işinde para kazanmak asla zor değildir. Sadece yapılması gereken işe konsantre olmak ve verilen başlıklara özgün bir şekilde içerik girmektedir. Sizler kendi cümleleriniz ile başka hiçbir yerde olmayan bilgiler girdiğiniz zaman Yetlife zaten size daha fazla ödeme yapacaktır.

Yetlife'dan Para Kazanma:

Herkes internetten para kazanmak istiyor! Web dünyasında  sık sık sorulan sorulardan biri “İnternetten nasıl para kazanabilirim” olmuştur. Blogcuların, ev hanımlarının, öğrencilerin hatta maaşlı çalışanlar bile internet üzerinden para kazanmanın yollarını arıyor. Boş zamanlarınızı israf etmeyip internette para kazanmanız iyidir. Ancak çok sayıda insan internette para kazanma teklifi yapan kişilerin dolandırıcı ve düzenbazların bir yemi olduğunu düşünür. Bu düşünceler tamamen temelsiz değildir. Ancak internette temiz ve hukuki şekilde para kazanmanız mümkündür.

Yetlife'da her işlevini yasal ve kanunlara uygun sekilde yerine getirmektedir. Size Para Kazandiracağim adı altinda herhangi bir ücret veya şahsi bilgi taleb etmez.

***YETLIFE'I DENEMESI BEDAVA VE ISTEDIGINIZ AN BIRAKIP GIDEBILIRSINIZ***

Merak etmeyin internette belli bir kazanç elde etmek için beceri ve yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz birçok yol vardır. 

Not: İnternetten para kazanma kolay olacak diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuzdur. Bir iki denemenin ardindan "amaaaan" dediğiniz an kaybettiğiniz andir.İnternetten para kazanma gerçekten uğraştırıcı ve ciddiyet gerektiren bir sektördür.