Yetlife'da Satış Ortağı Ol Para Kazan

Yetlife Websitemizde Satış Ortağı Olarak, Websitemizi Aktif Şekilde Kullanarak Genel Kültürünüzü Geliştirebilir, Hoşça Vakit Geçirip, Eğlenirken, Hem Bilgi Sahibi Olur, Hemde Para Kazanarak Boş Vakitlerinizi Değerlendirebilirsiniz...Bu Uygulamanın Amacı Yetlife Web Sitemizi insanlara yararlı, Sürekli Ziyaret edilen bir internet sitesi haline getirmek, Yetlife Sitemizi insanlara tanıtmak ve duyurmak için sürekli olarak güncel ve özgün içerikler hazırlanılması için hazırlanmıştır.

Yetlife 'da İnternetten para kazanmak isteyenler kesinlikle internet ortamını iyi tanımalı ve Yetlife hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Kolay para kazanmanın mümkün olduğu internet ortamında herkese güvenmek malesef ki çok zor. Kendinize Güvenli Bir Ek Gelir Kapısı Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Yapması kolay olan, hiçbir vasıf istemeyen ve herkesin evinden rahatlıkla Para kazanabileceği Yetlife, gerçekliği olan ve sürekli kendisini geliştirip yenileyen bir Websitesidir. Yetlife' da hem erkek hem de kadın herkes Satış Ortağı Olarak rahatlıkla Para Kazanabilir.

Nasıl Başvurabilirim ?

Yetlife Satış Ortaklığı Uygulası www.yetlife.net Sitemiz Üzerinden Uygulanmaktadır. Bu Sitede Yeralan Başvurunu Formunu Eksizsiz Doldurmanız Gerekmektedir. Başvurunuz Yönetim Tarafindan incelecek ve uygun görülürseniz Onaylanacaktır. Onay Aldığınız Andan İtibaren Para Kazanmaya Başlayabilirsiniz.


Peki Yetlife Satış Ortakları Nasıl, Ne Yaparak Ne Kadar Para Kazanır?

****

1) www.yetlife.com da Haber Yapıp Yayınlayabilirsiniz.

Haber Portalımızda Haberler Yapıp Yayınladığınız Haber Adedince 0.25 TL Para Kazanabilirsiniz..!

Sizin veya Başkalarının Haberlerine Yazacağınız Her Yorumda Size 0.05TL Para Kazandırmaya Devam Edecektir

2) Forumlarda Açacağınız Her Konu 0.25 TL Kazandırır ve Sizin Açtığınız veya Başkaları tarafından Açılmış Konulara Yazacağınız Her ileti Yine 0.25 TL Para Kazandıraccaktır.

3) Yetlife Websitemizi İnsanlara Duyurun Tanıtın, Önerin Ulaşabildiğiniz Kadar Kişiyi veya Arkadaşlarınızı Davet Edin Para KazanınCüzdan veya Satış Ortaklığı Menüsü içinde Yer Alan Size Özel Link ile Diğer Sosyal Medya (Facebook, Twitter, Youtube vb.) Sitelerinde, Forumlarda Bloglarda Paylaşarak Yetlife Web Sitemizi insanlara duyurabilir, tanıtabilirsiniz. Siteye Sizin Davetinizle veya Size Özel Linkler ile Kayıt olan Üyelerin Sitede Yapacağı Alışverişlerden veya Elde Ettiği Kazançlardan %50 'ye varan oranlarda Komisyon Alabilirsiniz.( Alacağınız Prim Her Üründe Değişmektedir. Bazı Ürünlerden %50 Alırken Bazı Ürünlerde bu oran %3 veya %5 gibi Oranlarda Kalabilmektedir.)

Veya www.yetlife.net Sitemizde Kullanıcı Kaydı Yaparak Sizin Kaydettiğiniz Üyelerinize İstediğiniz Kâr Oranı ile Satış Yaptırabilirsiniz. 

Yetlife dan %50 ye varan iskontolar ile aldığınız ürün veya hizmetleri alış fiyatınıza istediğiniz Kâr Oranını Ekeyerek Kendi Üyelerinize istediğiniz fiyata Sattırabilirsiniz.

*****************************

NOT: PAYLAŞIMLARINIZ BAŞKALARI TARAFINDAN IZLENDIKÇE , OKUNDUKÇA VE BEĞENI ALDIKÇA PARA KAZANMANIZ IÇIN TEKNIK ÇALIŞMA DEVAM ETMEKTEDIR. TAMAMLANINCA SITEDE DUYURULACAKTIR.

***

4) Yorum Yaz Para KazanYetlife Sitemizde Başkaları Tarafından Yapılan Paylaşımlara Yapacağınız Her Yorum Başı 5 Para Puan (5 Kuruş)Kazanabilirsiniz

****

5) Fotoğraf , Resim Yükle Para KazanYetlife Websitemize Resimler Fotoğraflar Yükleyin Yükleme Başı 5 Para Puan ( 5 Kuruş ) Para Kazanın..

Paylaşımlarınızı Sürekli Güncel Tutarak, Başka Kaynaklardan Kopyala Yapıştır Yapmadan özgün İçerikler veya Videolar üreterek Kazancınızı Artırabilir ve Süreklilik Kazandırabilirsiniz.

6) Çevrenizdeki İş Yerinizdeki Arkadaşlarınızın, Akrabalarınızın Tanıdıklarınızın Tüm Faturalarını Siz Ödeyin Fatura Başı 1.75 TL Kazanın

7) Çevrenizdeki İş Yerinizdeki Arkadaşlarınızın, Akrabalarınızın Tanıdıklarınızın Tüm TL Yükleme , İnternet Paketleri, SMS Paketlerini Online Olarak aninda siz yükleyin Yükleme Başı Ortalama %10 %15 civarında Para Kazanın..!

Aylık 1000TL Yükleme Yapsanız Ortalama 100-150TL Civarında Ek Gelir Elde Edersiniz Daha Fazla Satın Daha Fazla Kazanın

8) www.yetlife.net Sitemizde Yeralan Reklam ve İlan Paketlerini Satın %50 'ye Varan Oranlarda Para Kazanın

Yetlife 'da İnternette sermayesiz olarak yani hiç para harcamadan Evinizde bilgisayarın başında çalışabilir, bedeninizle değil aklınızla evden para kazanabilirsiniz.

Çok kısa zamanda Türkiye’de pek çok internet girişimcisinin ilgisini çekmeyi başaran Yetlife Websitemizde herkes evden internetti kullanarak para kazanabilir. Ülkemizde de internet çılgınlığı akıllı telefonların artmasıyla artık önüne geçilemez bir trend olmuş durumda. Tabiki bu durum beraberinde bir çok insana yeni iş kapılarını aralıyor.Yetlife Websitemizde herkes internetten para kazanabilir. Sadece bir bilgisayar ve internet yeterlidir. Bağlı kaldığınız, hergün gitmeniz gereken bir yer yoktur. İnternetin olduğu her yerden çalışabilirsiniz. Amaç Yetlife ile insanlar arasında bir köprü , bir bağ, sağlıklı güvenli bir ağ oluşturmak , yani aracı olmaktır. Arama motorları içerisinde Türkiye’de %95 lik bir pazar payına sahip Google, Facebook ve Twitter gibi Sosyal ağların büyük potansiyelini kullanarak, Yetlife Websitemizi veya Yetlife'ın Sağladığı Hizmetleri internet üzerinden tanıtarak para kazanabilirsiniz.Şehrin en işlek caddesinde bir mağazanız veya dükkanınız olduğunu düşünün. Mağazanızın veya dükkanınızın önünden her gün milyonlarca insan geçseydi ne olurdu? İşte Yetlife böyledir. Bir anda binlerce, hatta milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. 

Sizde bu pastadan payınızı almak istemez misiniz?

Bunu farkedenler kazanıyor, kazanmaya devam edecek. Yetlife sayesinde evinizde oturduğunuz yerden başka bir ülkede yaşayan ve hiç tanımadığınız bir kişiden bile para kazanabilirsiniz

Bu işte herkesin kendine özgü taktikleri var. Bazıları gerçekten sistemi çok iyi tutturmuş. Kendine Özgu Yöntemler ile ciddi Oranlarda Paralar Kazanmaktadır.

Yetlife 'da ne kadar kazanabileceğinizi öğrenmek için bizzat denemek gerekmektedir. Yeni başlayan ve düzenli çalışan bir Satış Ortağı ayda 2000  - 3000TL kazanabilir. Emek veren kişiler başarıyor. Kendini bu işe adamış ve yıllarını vermiş bir Satış Ortağı için bu rakam çok küçük kalıyor. İngilizce kaynaklara baktığınızda dünya çapında çok popüler bir kazanç modeli olduğunu görebilirsiniz. 

Yetlife’dan para kazanma taktikleri

Öncelikle bunun için size lazım olan ilk şey tüm dünyadaki insanların izlediğinde, gördüğünde , okuduğunda ilgisini çekecek ilginç ya da komik video , Fotoğraf veya Yazılar bulmanız gerekir. Bu Sizin Tanınırlığınızı Artıracak ve İnsanlar Sürekli Sizi Takip Edecektir. Hazırladığınız Paylaşımları pek tabi Yetlife' da yayınlıyorsunuz ve ardından bu video veya Paylaşımlarınızın sosyal medyada yaygınlaştırmasını yapıyorsunuz. Bunun için birazda para harcamanızda fayda var. Bazı Site veya Sayfalara Reklam Vererek izlenirliğinizi artırabilirsiniz.

Tabii ki böyle bir video veya Paylaşım Yapacak Konular bulmak zor iştir. Bunun için internetten veya kitaplardan biraz araştırma yapmanız gerekebilir veya insanlara faydalı olabilecek videolar çekmeniz gerekmektedir. Mesela makyaj yapmayı biliyorsanız makyajla ilgili yararlı videolar çekip koyabilirsiniz. Bunun haricinde oyun oynuyorsanız oyun videoları çekebilirsiniz veya hobilerinize göre videolar çekip koyabilirsiniz. 

Yetlife izlenme sayısını nasıl arttırabilirim ?

Bu konuda size verebileceğimiz en güzel tavsiye sosyal medya üzerinde aktif olmanızdır. Eğer facebook, twitter, instagram, pinterest, youtube gibi pek çok sitede aktifseniz Yetlifedaki Paylaşımlarınızın linklerini paylaşırsanız videolarınız yada Paylaşımlarınız çokça tıklanır, Takipçiniz Artar. Sizin videolarınıza veya paylaşımlarınıza kayıtsız kalmayan insanların paylaşımlarını beğenin onlarla arkadaş olun sizde onların videolarını veya paylaşımları yakından takip edin ki Bu size hem arkadaş hem takipçi kazandıracak hem de videolarınızın veya Paylaşımlarınızın tıklanmasını arttıracak, Takipçiniz ve Kazancınız Artacaktır.

Eğer yeni başlayacaksanız oyunlara ilgi duyuyorsanız oyunlar oldukça izlenme alıyor. Bunun yanında kaliteli kamera şakaları da dünya çapında izlenme alan videolardan. Unutmayın özgün her video ve Gönderi size para kazandırır.

Kazancımı Nasıl Alırım?

www.yetlife.net sitemizde Herkese özel Kasalar Bulumaktadır. Tüm Kazançlarınızı bu kasaya transfer ederek kasada toplayabilirsiniz. Bu Kasadan Istediğiniz an İstediginiz Kurum veya Telefon Numarasına Online Fatura ödemesi , TL Yükleme , SMS Paketleri, İnternet Paketleri Yükeyebilirsiniz. Bunu İsterseniz Başkalarina Yaparak Parasıni Siz Alabileceğiniz Gibi İsterseniz Kendi Faturalarınızı Cebinizden Ek Para Çıkmadanda Ödeyebilirsiniz. 

Yada İstediğiniz Bir Banka Hesabina Havale/Eft ile Aktarabilirsiniz..!

Şimdi Bir Düşünün Aktif Olarak Kullandığınız Hangi İnternet Sitesi Size Böyle Bir İmkan Sağlıyor. Boş Zamanlarınızı Yetlife'da Değerlendirip Kendinize Ek Gelir Sağlayabilirsiniz.

Hayırlı Bol Kazançlar Dileriz..!

En Son GüncellemeYETLIFE tarafından Yapıldı. 26 Eylül 2017 19:10

KİMLER BU İŞİ YAPABİLİR?Bu işi yapmak isteyenler sadece evlerinde bilgisayar ve interneti olan kişiler olabilir. İster evlerinden, ister ofislerinden, Cep telefonlarından istedikleri zaman istedikleri yerden ve hatta isterlerse internet cafeden bile bu işi yapabilirler.

Ev hanımları,

Öğrenciler,

Ek iş arayan memurlar,

Günlük çalışma saati az olanlar,

Emekliler,

ve çok daha fazla kişi bu işi yapabilir. Tamamen hayal gücüne bağlı olarak devam eden bu Yazarlık işinde para kazanmak asla zor değildir. Sadece yapılması gereken işe konsantre olmak ve verilen başlıklara özgün bir şekilde içerik girmektedir. Sizler kendi cümleleriniz ile başka hiçbir yerde olmayan bilgiler girdiğiniz zaman Yetlife zaten size daha fazla ödeme yapacaktır.